דלג לתוכן
אתר זה לא תומך בגרסאות ישנות של אינטרנט אקספלורר
מומלץ להשתמש בדפדפן גוגל כרום או פיירפוקס מוזילה
(או באינטרנט אקספלורר / edge עדכני)

עיצוב

עיצוב כרזה לסרט

מתן יאיר עיצוב כרזה לסרט רשום לך וכו'

כרזה לסרטו של מתן יאיר – רשום לך בתעודת זהות הסרט מתאר את ניסיון ההתקרבות שבין הבמאי לאביו. הפוסטר מצליח ליצור סקרנות ותהייה לגבי דמות האב המופיעה בו ונוצר מתח בין שם הסרט לנוכחות האיש שמצולם בזוית עקומה ודמותו קרועה/גזורה. הפוסטר לוכד אלמנטים מרכזיים מהסרט את הניסיון לקירבה ולמשפחתיות אל מול החירות האישית ואי ההליכה בתלם המקובל.  

  המשך...  

עיצוב פלייר שיווקי – לצלמת

עיצוב פלייר לשולמית בושינסקי

פלייר שיווקי  – צילום מהלב עוצב עבור הצלמת שולמית בושינסקי, שאחד מתחומי העיסוק שלה הוא צילום "ניו-בורן" – תינוק שזה עתה נולד…..  

  המשך...  

מיתוג עסקים קטנים – אמנות הצמיחה

לוגו אמנות הצמיחה

עידית חביב, אמנות הצמיחה עידית חביב – ליווי עסקים ואנשים להצלחה עיצוב לוגו, עיצוב כרטיס ביקור וניירת, חתימה למייל. התהליך המלא,  בריף,השראה, סקיצות, מתואר בבלוג. לחצו כאן להמשך קריאה בבלוג

  המשך...  

עיצוב לוגו ומיתוג לשוש נבל

לוגו שוש נבל

לוגו המחבר בין לב ומוח רגש ושכל נתבקשתי על ידי שוש נבל (NEVEL) לעצב עבורה לוגו במסגרת חבילת מיתוג, לעיסוקה בתחום טיפול אנרגטי מרחוק. הבריף אשר נכתב במהלך ואחרי פגישה עם שוש, מייצג לוגו שייספר מהו העסק – הדגש על חיבור בין רגש ושכל. בבלוג אני מרחיבה את ההסבר על תהליך העבודה המלא,  אודות הבריף, הסקיצות, בחירת הסלוגן ועוד. לחצו כאן להמשך קריאה בבלוג. mock-up credit www.graphicsfuel.com/ כאן מצורף צילום מסך לעמוד העסקי של שוש.  

  המשך...  

עיצוב קאבר לפייסבוק עיסקי – אבישי וורטהיים

Avishai FB Cover_PART

קאבר עיסקי ליועץ מס שילוב מסר של עיסוק בכספים, חיסכון, זמן, ובעיקר עבודה עם אנשים ועבור אנשים.     קישור לעמוד של אבישי וורטהיים – https://www.facebook.com/wertheim.avishay/  

  המשך...  

עיצוב הזמנה לחתונה

תקריב איור הזמנה דניאל ויסמין

עיצוב ואיור הזמנות לארועים עיצוב ואיור הזמנה לארוע, כגון חתונה, האיור אישי מותאם לפי דרישה  – פורטרטים לפי צילומים, והשאר כיד הדמיון – ולפי העדפות הזוג הצעיר.   עיצוב נוסף

  המשך...  

עיצוב ואיור ברכה לחג – חושן

חושן ברכה תמונה ראשית לעבודה

ברכה לשנה טובה איור ועיצוב ברכה לחברת חושן, למשלוח לעובדיה לקראת השנה החדשה.

  המשך...  

עיצוב לוגו וניירת שיווקית לסוכני ביטוח ופיננסים

מוקאפ לוגו וניירת משרדית לקציר גלס

שם העסק היה קציר גלס ביטוח ופיננסים, ששונה לקציר גלס ביטוחים ופיננסים, הלקוחות בקשו שיהיה כרטיס ביקור משותף לשניהם. סלוגן לא היה בשלב זה, ונוסף מאוחר יותר. בחרתי בנוסף לשמותיהם להשתמש באלמנט צורני שנובע מן החיבור בינהם, חיבור בעל תנועה ומשמעות, של האותיות הראשונות של שמם. בחרתי באותיות עבריות בלבד, משום שהם פונים לקהל יעד ישראלי. הידד קציר ותומר גלס הם שני סוכני ביטוח שחברו יחד לשותפות עסקית. להמשך קריאה על תהליך המלא, בריף, סקיצות וכו, לחצו כאן להמשך קריאה בבלוג

  המשך...  

עיצוב לוגו לצלמת

עיצוב לוגו לצלמת שולמית בושינסקי

 "צילום מהלב" עיצוב לוגו לצלמת שולמית בושינסקי  

  המשך...  

עיצוב פלייר שווקי לבתי אבות

פלייר למציאת בתי אבות – עבור גנית עינב

עיצוב פלייר לקשישים ולבתי אבות ודיור מוגן – עבור גנית ענב גנית בקשה עיצוב שיזרום עם הלוגו שלה, שיעביר מסר ברור והחלטי, עם שפה גרפית מתאימה.  אדגיש כי הקריאות חשובה – לאוכלוסיות הקשישים, שהטקסט לא יהיה קטן מדי, הפרטים מודגשים וכן הצילום המשדר אמפטיה ואוירה נינוחה.  

  המשך...  

עיצוב גלוייה שיווקית

תמונה ראשית גלויה שרה ש

גלויה שיווקית לפירסום ומשלוח באינטרנט – מייל, רשתות חברתיות, אתרים. עיצוב עבור שרה שטיינר הום- סטיילינג ועיצוב פנים, הטקסט נכתב ע"י דפנה דנון- אימון אישי ועסקי.  

  המשך...  

אולפן מוסיקה ברנר

שנה טובה לאולפן ברנר 2013

עיצובים משולבי איורים, לאולפן מוסיקה "ברנר" ברכות לשנה טובה, משולבות באלמנטים מעולם המוסיקה, שימוש בסימבול מפתח סול וחמשה, ליצירת "שבשבות פרחים", ועיצוב מודעות לסדרת קונצרטים. עיצוב מודעות / הזמנות לסדרת קונצרטים.                      

  המשך...  

פלייר שיווקי ללימודים

flayer_Varda_main-pic

עיצוב פלייר ללימודי מתמטיקה ואנגלית עבור ורדה לב רן, מתאר וממליץ עליה כאשת מקצוע ומתמקד בקשיים ובבעיות שהיא עוזרת לפתור

  המשך...  

עצוב קאבר לפייסבוק – נטע דורון

נטע דורון קאבר לפייסבוק - לינקדאין

עיצוב קאבר/תמונת נושא לעמוד עיסקי בפייסבוק נטע בקשה שהעיצוב ידגיש את המיקוד  והמקצועיות שלה בלינקדאין, כולל עבודה עם חו"ל בנוסף לעבודה עם לקוחות מהארץ.   קישור מקוצר לעמוד של נטע : http://on.fb.me/1PRTPea    

  המשך...  

עיצוב עמוד עיסקי לסמדר טורס

עיצוב עמוד פייסבוק עיסקי לסמדר טורס

סמדר מטפלת ברפואה סינית,  בקשה עיצוב ואיור תמונת נושא לעמוד הפייסבוק העיסקי שלה. סמדר מטפלת בנשים וגברים ומתמחה בבעיות של נשים. הקו העיצובי שבחרתי הוא  איורי ללא תמונות, קו רך ומזכיר קו מתאר נשי, ההדפס והסימנייה שיצרתי נעשו מהמילה "אישה"  בסינית, בשילוב עם איור שהיא רכשה – עץ בסגנון סיני. בחלק העליון יש גירסה של תמונת הנושא לחג הפסח, ומתחתיו העיצוב הקבוע של הדף.

  המשך...  

ברכות מעוצבות לעמוד עיסקי בפייסבוק

רעות ברקו פוסט לפייסבוק

עיצוב ואיור לפוסט לפייסבוק עבור רעות ברקו ניניו- מטפלת בשיטת ורדי ברכה לעמוד פייסבוק  – שרה שטיינר – הום סטיילינג, עיצוב משולב איור. עיצוב ברכה לפסח  – אירן אשל, עיצוב משולב איור.

  המשך...  

עיצוב כריכת ספר דיגיטלי

עיצוב כריכת ספר דיגיטלי לזאב

עיצוב עטיפת ספר /מותחן, למדיה דיגיטלית The Dreadful Acehmist. הספר נמכר כ- e-book באמזון, ומעוצב בהתאם לז'אנר של ספרי מתח. כמה מילים על העיצוב/איור: בעיצוב של ספר לאינטרנט יש חשיבה על בולטות, קריאות של טקסט והתאמה לז'אנר. לכן הבלטתי את שם הספר (כאשר הסופר ידוע ומפורסם, מבליטים דווקא את שמו…) ויצרתי ניגודיות חזקה בין הטקסט לרקע. כמו כן בחרתי פונט סן-סריפי. את העיצוב בניתי על פי רמזים מן הספר, מוטיבים מרכזיים בו – ויצירת מסתורין בצבעוניות ובקומפוזיציה.

  המשך...  

עיצוב גלויה אישית – נירה בר

גלויה שיווקית לנירה תמונה ראשית

איור ועיצוב גלויה אישית לשיווק ופירסום טכניקה – אקריליק ועפרונות צבעוניים.  

  המשך...  

עיצוב פלייר לצלמת

פלייר משתנה לצלמת אנה

הצלמת אנה לינדן ביקשה לעצב עבורה טמפלייט שיאפשר לה ליצור על בסיס עיצובי אחד מספר פירסומים. צילומיה של אנה יפים ומושקעים, כדי לתת את המקום והכבוד לצילום שלה בחרתי (גם לפי טעמה) בעיצוב נקי ועדין שמעביר את המידע אודותיה. הדוגמא כאן לפניכם:     קישור לאתר של אנה: www.annalinden.com

  המשך...  

עיצוב כריכה לספר בקרת נשק

ספר - בקרת נשק וביטחון לאומי

עיצוב כריכת ספר עיון, בנושא בקרת נשק ובטחון לאומי בהוצאת משרד הביטחון.  

  המשך...