דלג לתוכן
אתר זה לא תומך בגרסאות ישנות של אינטרנט אקספלורר
מומלץ להשתמש בדפדפן גוגל כרום או פיירפוקס מוזילה
(או באינטרנט אקספלורר / edge עדכני)

איור ועיצוב לוגו ל"בקס פטיסרי"

לפני מספר חודשים קיבלתי פנייה לעיצוב לוגו מאויר. יצירת לוגו היא אחד התהליכים המרתקים  והמרגשים עבורי, כין שיש כאן העברה של רעיון (של עסק)  – דרך דימוי חזותי.

בקס פטיסרי פנו אלי ובקשו להדגיש מסרים מסויימים הקשורים לעסק, כגון משהו בין לאומי לא ישראלי, אהבה לחורף, לקור, למשקה חם לפינוק. משהו שמשדר  גם רוך,  מילות מפתח נוספות שעלו בבריף היו אותנטיות, ייחודיות, בלי פוזה, ניחוח צרפתי, יושרה, מקצועיות, איכות גבוהה.

הרצון שלהם היה שימוש באיור של בעל חיים – סנאי, או אולי שועל?

הסקיצות מציגות גם אפשרות של לוגו ווקטורי מתומצת, ושימוש בחלל נגטיבי, לאחר ברור נוסף הלקוחות רצו לוגו שמאוייר באופן קלאסי.

logo-becks-sketchs_mini

הכיוון של שימוש במוטיב של סנאי הוא מאוד ייחודי, מאוד משדר חו"ל. סנאי הוא גם מאוד חמוד ומתוק ויש לו קונוטציות חיוביות בניגוד לשועל. (כן גם שועל יכל להיות חמוד אבל ברוב האגדות והמשלים השועל ערמומי, וזה לא היושרה שהם רוצים לשדר).

כדי להדגיש את הרעיון של הפטיסרי, ובמילות המפתח הניחוח הצרפתי, בחרתי להלביש את הסנאי בברט. בכדי להדגיש את הפטיסרי, הסנאי אוחז בפרי יער ולא בדבר הכי נדוש וצפוי – בלוט או אגוז.

Becks_logo_illustration_mini

 

הלוגו מוצע ללקוח עם אפשרויות שונות לרקע, חוץ מהלוגו בשחור לבן. למשל גוון קרם, עם מסגור שיכול לנוע בין אליפסה, עיגול, או צורת באדג' הכוללת גם את השם באנגלית.

logo_Becks_vers_typo_mini

logo_BECKS_BK trace

הלקוחות קיבלו בשלב זה גייד ליין Guide Line  מסודר עבור הלוגו.
הלוגו משלב זה עבר לעבודה אצל גרפיקאית בשם אילי שאחראית על כל נושא האתר והמארזים של בקס פטיסרי.

FacebookWhatsAppEmail

כתבו לי מה דעתכם

כתובת האימייל לא תפורסם באתר.

ניתן להשתמש בתגיות HTML ובתכונות אלה: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>